Какие адреса в Познани для оформления помощи в 300 злотых?

Добрый вечер, кто знает адреса, где можно оформить помощь 300 злотых? Заранее спасибо

Йди до роботи🫡
Завчасно прошу🙌🏻

Это не мне надо, а знакомым)

То передай знайомим🤷🏻‍♂️

Мне ваши советы не нужны👍

Впевнений?

Ты тут я вижу распорядки ставишь кому куда идти? Не знаешь что ответить мимо проходи

Напиши здесь свой вопрос

Ти я так бачу розпорядки тут ставиш кому що писати? Не маєш що написати проходь повз🤷🏻‍♂️

Хей чуваче будь трішки проще. І стрілки перекладати не потрібно. Скажу тобі так ти повторюєшся. Так що бувай!!!

Для того тут і є модератори які фільтрують смс з дойобами від таких як ти, зроби ласку і не пиши фігню, людям менше роботи буде і ніхто нікого не буде чіпати

Спасибо

Не за что

Треба бути «дойобами» щоб перебувати 2 роки в іншій країні і бігати по всі допомогти🤷🏻‍♂️

Я десь на понтах здався?

То нехай бігає, ти ж не зі свого карману даєш ці гроші, хто зна що в нього там сталося? Може дійсно треба

Я бачу ти розмовляєш дуже кучеряво. Знаешь моя бабуся була така бабця бойова. Як кажуть не клади пальця в рота по лікоть відкусить. Так як вона мені говорила ось такі люди як ти. Які сунуть свого носа куди не треба. То вас таких ображених потрібно на місце ставити. Так що давай ти не будешь тут пір’я свої підіймати. А просто закриєш свою пельку і все

Розумна жінка була, шкода онуків не навчила🥲
Пірʼя не розпускай а то вітром може забрати

Якщо людина жила в Україні на 200$ ( це по мінімум зарплата) то тут може найпростішу роботу за 500$ знайти ( навіть інвалід)
А то інші держави вже тошнить від наших людей які тільки на виплатах сидять

Мене таки навчила. А ось тебе мабуть ні. Так ще раз тобі скажу бувай. Як я више тобі писала.