Куди зникла інформація про візу для дитини після сімейної подачі аплікації в Канаду?

Добрий ранок! Може хтось підкаже, подавала сімейну аплікацію на 3х осіб у липні. Мій та паспорт чоловіка вже прямує на вклейку візи, за паспорт дитини - тиша взагалі! Може треба написати в кризову форму? А просто сидіти і чекати відповіді ?

Можете написати. Не завжди і не всім допомагає , але варто спробувати.В деяких візових центрах , дітям вклеюють разом з документами батьків , без погодження на дитину

Ми чекали 5 місяців на схвалення для дітей. Потім написали в кризову форму. Через тиждень прийшло схвалення.

Воно було б добре, але паспорт малої вдома:(

Дякую! Буду писати зараз їм:)

Може треба було і на дитину відправити? Сьогодні прийшов запрос мені також,а на дитину молодшу ні.Така сама проблема :pensive:

В Варшаві і іноді в Відні , дітям вклеюють без погодження. За умови що батькам погодили. Разом відправляти потрібно. Але не всім так щастить. На власний ризик

був особисто в Варшаві в візовому центрі. Сказали що дітей без погодження подавати разом з батьками в яких є погодження. Без ризиків, офіційно

Ойіційно - це коли на сайті ircc таке напишуть
А так , поки так працює в Варшаві. Рішення офіцер в офісі ircc приймає , а не дівчинка з візового центру

погоджуюся, але дівчинка з візового центру це все таки більше, ніж просто хтось десь комусь казав

Люди говорять , у кого так вийшло

та, я тим цікавився бо сам так подавав. Мої документи поки що на вклейці, але коли я розпитував, то багато людей відписали що отримували таким чином візу для дітей у Варшаві, Відні і інколи казали за Дюсельдорф

Та може… Місяць назад ще не було такої інформації( тепер буду писати у кризисну форму і просити на дитину єпрув на відправляння паспорту на вклейку.

Це офіційна відповідь від візового центру. Ми вже вклеїли всім, не дитину також запиту не було. А ви робіть як вам зручніше, у нас не було часу місяцями чекати, нажаль :woman_shrugging:t3::woman_shrugging:t3::woman_shrugging:t3:

Хіба я проти )))) діалог про інше був

У Відні в черзі половина людей була таких, без запиту на дітей, всім вклеїли. Так що це з власного досвіду, принаймні у Відні

А от в Бухаресті , так не працює
Теж офіційно

Але ж ви самі можете обрати, куди відправити на вклейку, чи ні?

Вище і обговорювали , що так працює в Варшаві , Відні і декому в Дюсельдорфі вдалося

Якщо ви знаходитесь в іншій країні , то не всім зручно їхати забирати в іншу , так як не повертають з візового. В Польщі , тільки по Польщі. З Австрії в Польщу не повертають і т.д