Отримання ворк перміту в Канаді: чи може мій син навчатися, якщо не приїде зі мною?

Доброго дня. Я до березня приїду зробити ворк перміт, а уже в травні з сином будемо переїжджати жити до Канади. Мій син не буде летіти зі мною робити ворк перміт, чи зможе він потім навчатися? Чи йому також потрібно летіти щоб мати змогу навчатися?

Смотря сколько ему лет

11

Зможе

Супер. Дякую.

Теж цікавилась цим питанням. І порадили, що для отримання стаді перміту дитині також потрібно летіти до 31.03. Інакше ж- Віза буде мати статус візитер. Дитині 13 років.
Як це питання знати точно?

Тоді також послухаю.бо це буде процес йди туди не знаю куди, роби то не знаю що і не сильно хочеться дитину з собою таскати, плюс зараз школа

Дитина тако ж має отримати стаді перміт без нього вона не зможе навчатися, отримувати медичну страховку!

Там можно по маминому wp учиться. Если меньше 18 лет

Дитина тако ж має отримати стаді перміт без нього вона не зможе навчатися в Канаді безкоштовно та отримати медичну страховку. Йому тако ж потрібно летіти

У нас у знайомих у дитини закінчувався стаді перміт коли вони навчалися в Канаді і школа попросила новий , так як без нього дитина не має права навчатися!

Как знаете. Но есть информация что ребёнок может учиться по ворк пермиту матери

А медичну страховку по чому отримати? Дитині на основі батьківського ворперміту можуть видати стаді перміт, але його тако ж потрібно отримувати. І якщо не отримати до 31 березня не відомо чи буде після медична страховка і інші привілегіі як по програмі

Это точно….

У моей дочери виза visitor и так как у меня work permit она уже с медицинской страховкой и сейчас ждём, когда появится место в школе. Проблем не возникло

І їй на кордоні не видавали папірець з стаді пермідом?

Їй як і вам повинні були видати на кордоні стаді перміт, це якщо ви по програмі

Нет. Лишь листик Visitor

Но да, мы программе Cuaet

Ото воно і є :sweat_smile: без нього , того листочка, вона б не могла навчатися та отримувати різні допомоги