СтОит ли переезжать в Канаду в 18 лет без денег и с базовым английским?

Доброй ночи, подскажите пожалуйста, каково это жить в Канаде? Стоит ли парню 18 лет одному туда ехать почти без денег и с малым знанием английского?

А парень не думает где он будет жить первое время, что он будет кушать как будет ездить вообще с транспортом. Как ехать без денег

Я слышал про пособие. Вот и уточняю

1000% едь

Надеюсь это не сарказм

Нет конечно

Нет пособий. Есть разовая помощь 3000 кад, но она будет когда будет счёт в банке=будет жилье и адрес. И 3000 это…ну на месяц хватит с арендой жилья, врядли больше

Смело езжай,только заранее ищи работу и жильё или же совмещай.Мб найдёшь предприятие где предоставляют жильё

Перший час допомагають волонтери або хостеси або можна знайти українців які тебе поселять, з проїздом можна теж вирішити питання відкривши карту, не треба тут розказувати і мудрувати, все залежить від самої людини наскільки вона готова до такого

Все можливо, але самому буде набагато важче, так як є безліч нюансів, але все реально.

Спасибо. А оно вообще стоит того? Если выбирать в какой стране начинать заново все то что лучше выбрать? Канада, Чехия, Польша, Ирландия…?

У кожної людини по різному. Комусь щастить у Європі, комусь у Канаді. У всіх різні обставини, різні характери, можливості, різні цілі. Нещодавно я дивилась відео на ютубі, де показували різницю між Канадою та Європою. У Канаді є можливість отримати українцю канадське громадянство та залишитись там жити постійно, у Європі ти будешь вічний мігрант. Але зараз у Європі більш можна отримати підтримки українцю, призначають щомісячні виплати, допомагають з житлом і Європа ближче до України, це також важливо.
Вибір робить кожен сам. Треба збирати багато інформації, і, звичайно, з супутником їхати легше, в т.ч. морально. Треба все продумати. Зараз багато роликів на ютубі, де українці діляться своїм досвідом перебування у Канаді.
Але, краще спробувати, а раптом щось вийде, якщо не спробувати, то тоді точно не вийде😉

Насколько я знаю то если получаешь визу Канады то в Европу дорога закрыта?

І ще, у Канаді треба більш розраховувати на себе. У Європі, як на мене, найкращу допомогу надає Німеччина, там ти будеш і з житлом, і матеріальною допомогою доволі тривалий час.

Начебто, поки тільки Чехія не надає прихисток з канадською візою. По іншим країнам треба взнавати

Спасибо

Канада не для заробітку, для спокійного життя, на відмінну від країн Європи зовсім інший менталітет, що теж не мало важливо, в Канаді потрібно розпочинати все з самого нуля, тому що всі документи, сертифікати, дипломи не дуже то й приймаються якщо з Європи, до того ж, що не малий фактор що ви будете знаходитися через цілий океан від дому.

Дом там где тепло а не там откуда паспорт😊 две войны дали хорошо это понять😊 Заработать там тоже можно хорошо, смотря кто за чем летит.

Це ваша суб’єктивна думка яка мене мало що цікавить, людина задала питання, я відповів як на мою думку я вважаю, я відповів. Тому такі речі пишіть не мені, а людині яка задавала питання

Good luck